درباره ی ما

درباره اکسترا طرح

 

درباره اکسترا طرح

 

تیم طراحی وب سایت اکسترا طرح در تاریخ 25 / 7 / 99 در زمینه طراحی گرافیکی شروع به کار کرد . یک سال پس از طراحی گرافیکی ، تیم طراحی وب سایت تیم اکسترا طرح شروع به کار کرد و تا به امروز نمونه های زیادی در این زمینه داشته است .

 

از خدمات تیم طراحی اکسترا طرح می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

 

طراحی گرافیک به سبک مدرن و فلت با رنگ های شاد جهت جذب کاربر و برندینگ شما در عرصه اینترنتی یکی از خدمات تیم طراحی وب سایت اکسترا طرح است .

 

کدنویسی اصولی و استاندارد استاتیک :

 

یکی از خدمات تیم اکسترا طرح ، کدنویسی HTML5 / CSS3 بصورت ریسپانسیو و ولید W3C است .

 

پیاده سازی بر روی سیستم های مدیریت محتوا وردپرس / ووکامرس :

 

پیاده سازی وب سایت شما بر روی سیستم مدیریت محتوا محبوب و قدرتمند وردپرس / ووکامرس .طراحی وب سایت طبق اصول و استاندارد یکی از خدمات تیم طراحی وب سایت اکسترا طرح است که طی ۵ سال تجربه ایی که داشته است کیفیت طراحی وب سایت ها روز به روز بهتر شده است . طراحی وب سایت ها کاملا بهینه برای موتور های جستجوگر , کاملا ولید w3c , ریسپانسیو responsive و حرفه ایی خواهد بود . برای درک بهتر خدمات می توانید نمونه کارهای طراحی وب سایت را مشاهده کنید

 

برنامه نویسی اختصاصی با زبان برنامه نویسی ASP.net :

 

Asp.net MVC Entity framework زبان برنامه نویسی مورد استفاده در پیاده سازی سیستم اختصاصی و Entity Framework تکنولوژی مورد استفاده برای دسترسی به پایگاه داده .

 

بهینه سازی وب سایت :

 

کسب درآمد تا برند شدن در سایت ملزم فرایند هایی است . از جمله طراحی وب سایت بصورت اصولی مختص کسب و کار شما ، کدنویسی بهینه و استاندارد و محتوا سازی در ان برای مشتریانتان . پس از آماده شدن وب سایت به مرحله معرفی وب سایت و خدمات شما به کاربران اینترنت است که می توانیم از روش تبلیغات اینترنتی با روش های مختلف از قیبل : تبلیغات بنری ، ریپورتاژ اگهی و … استفاده کنیم . اما بهترین کار بهینه سازی وب سایت – سئو سایت است که ماندگارترین تبلیغ برای وب سایت شما می شود .